Penzión Ompitál

Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál
.

SK EN DE

Penzión Ompitál

Doľany 145
900 88
0902 486 401

www.penzionompital.sk info@penzionompital.sk

Penzion Ompital

Motokáry Dlhá

Medzi obcami Doľany a Dlhá sa nachádza nová asfalt-betónová trať ktorá spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre závody Supermoto. S dĺžkou dráhy 1095 metrov, dvanástimi ľavotočivými a siedmimi pravotočivými zákrutami patrí trať medzi najväčšie svojho druhu v Európe. Šírka komunikácie okruhu je premenlivá v rozsahu od 7 do 10 metrov. Parkovanie pretekárskych strojov je riešené v 20 garážach, ktoré sú umiestnené v samostatne stojacom objekte.

Motokáry Dlhá

Trať je primárne určená pre motokáry. Na svoje si prídu tiež motorkári, ktorí sa nemusia obávať bežnej premávky a v bezpečí zdokonaľovať svoje jazdecké zručnosti. Či už ide o pretekárov na vlastných strojoch, alebo o širokú verejnosť, ktorá môže využiť požičovňu motokár priamo na okruhu. K dispozícii je 15 motokár pre dospelých, 4 detské a jedna dvojmiestna. Ponúkané motokáry sú značky SODI RT8 ktoré patria k špičke na trhu či už z hľadiska výkonu alebo bezpečnosti. Vítané sú aj rôzne organizácie či spoločnosti, ktoré by radi na okruhu usporiadali svoje teambuildingy a spestrili si program jazdou na okruhu.

K vybaveniu areálu patrí samozrejme veľké parkovisko, garáže na prenájom, detské ihrisko a hlavná budova so zázemím. Samozrejmosťou je bar s posedením, kuchyňa s jedálňou, terasou a sociálne zariadenia. Na poschodí sa nachádza školiaca miestnosť s balkónom a výhľadom na celú trať.

_______________________
© 2019 Penzion Ompitál a tvorba web stránok bohacek.sk