Penzión Ompitál

Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál
.

SK EN DE

Penzión Ompitál

Doľany 145
900 88
0902 486 401

www.penzionompital.sk info@penzionompital.sk

Penzion Ompital

Okolie

V okolí penziónu sa v jeho tesnej blízkosti nachádzajú - autobus 200 m, potraviny 180 m, pohostinstvo 200 m, bar/reštaurácia 300 m.

Doľany - Papiereň Obec Doľany ponôkajú výborné pod podmienky na turistiku a cykloturistiku. Okolo penziónu vedia žltá turistická trasa, ktorá vedie na horáreň zabité, odkiaľ sa môžete vydať na polovnícky zámoček Solírov, Sklenú Hutu, prípadne prejsť na Náučný Chodník Majdán. Pre cykloturistov tu je trasa ktorá vedie z Modry do Trstína cez Doľany (č. 5205 zelená). V zime je možnosť využiť tieto trasy na bežecké lyžovanie.

Hrad Červený kameň V blízkosti sa nachádza Hrad Červený kameň (5km), ktorého história siaha až do polovice 13. storočia. Pod hradom sa nachádzajú najväčšie vínne pivnice v Európe. Poslednými majiteľmi boli Pálfiovci a dnes hrad patrí SNM.
web: Hrad Červený kameň

Smolenicky zámok Smolenicky zámok nachádzajúci sa od penziónu 12km stojí na mieste niekdajšieho Smolenického hradu, ktorý na začiatku 19. storočia vyhorel. Dnešná stavba sa začala stavať na začiatku 20. storočia. V obci Smolenice sa tiež nachádza jediná spristupnená jaskyňa na Sovensku , Jaskyňa Driny (13km).
web: Smolenicky zámok, Jaskyňa Driny

Ďaľsími možnosťami na okolí su:
- lyziarske stredisko Pezinska Baba 20 km, Senecké jazerá 24 km, Bratislavský hrad 55 km, Slavín 58 km, Viedeň 93 km.

Na okolí môžete navštíviť: futbalové ihrisko, posilňovňu, kúpalisko, tenisové kurty, strelnicu, vyskúšať jazdu na koni.

_______________________
© 2019 Penzion Ompitál a tvorba web stránok bohacek.sk