Penzión Ompitál

Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál Penzión Ompitál
.

SK EN DE

Penzión Ompitál

Doľany 145
900 88
0902 486 401

www.penzionompital.sk info@penzionompital.sk

Penzion Ompital

Služby

K ubytovaniu je možné objednať si raňajky.

spoločenská miestnosť Na prízemí penziónu sa nachádza klimatizovaná spoločenská miestnosť vhodná na organizovanie firemných školení a malých spoločenských podujatí s kapacitou 20 až 25 ľudí. Je vybavená veľkým televízorom, DVD prehrávačom, Wifi pripojením na internet. V miestnosti sa tiež nachádza krb spríjemňujúci atmosféru praskaním ohňa. V lete je možnosť využívať tiež terasu z ktorej sa prechádza priamo do spoločenskej miestnosti.

zvonica Poskytujeme klasickú, reflexnú masáž, taktiež bankovanie priamo v penzióne. Relaxačný pobyt v soľnej jaskyni – v areále penziónu. Bližšie informácie o týchto službách nájdete v časti soľná jaskyňa a masáže.

V spolupráci s miestnymi výrobcami vína – JM Vinárstvo a Vína z mlyna zabezpečíme ochutnávku vín. Viac informácií sa môžete dočítať na www.jmvinar.sk, alebo na www.vinazmlyna.sk.

Poskytujeme turistické a cyklistické mapy okolia s vyznačenými trasami. O okolí, prírodných zauímavostiach a kultúrnych pamiatkach nájdete viac informácií v časti okolie.

Galéria

spoločenská miestnosť penzión ompitál soľná jaskyňa masáže

_______________________
© 2019 Penzion Ompitál a tvorba web stránok bohacek.sk